Gratë e bukura

Cili prej bukurive ishte në top dhjetë femrat më të bukura në botë në vitin 2018? Pra, këtu është lista jonë e shumëpritur e grave më të bukura. Natyrisht kjo është e grave që kanë arritur një nivel të caktuar të famës, më të fuqishme, inteligjente, tërheqëse, popullor, më i suksesshëm në 2018 vit. Por çdo listë - është një mënyrë e frymëzues për të filluar diskutimin, kështu që le të na tregoni se çfarë ju mendoni se e dhjetë të lartë në seksionin e komenteve në fund të listës!

Pia Vurtcbah 10

gra të bukura

Pia Vurtcbah

Miss Universe 2015 vjet, Pia Alonso Wurzbach, i njohur në qarqet profesionale si një model Pia Romero, u zhvillua dhjetë në listë. Pia - aktore, modele dhe mbretëreshë bukurie që fitoi kurorën Miss Universe në 2015 vit pasi ajo u bë Miss Universe Philippines 2015.

Emilia Clark 9

Émilla Clark

gra të bukura në botë

Miqësore dhe mizore, një motër adoleshente dhe vrasëse, një yll filmi dhe një të dashurën e një fqinji janë role të shkëlqyera.
Emilia Clark zë vendin e nëntë në listën tonë. Tani ajo ishte tridhjetë e një, ajo ishte një nga yjet e seri shumë popullor televiziv "Game of Thrones" nuk është vetëm nëna e dragons, por nëna e John Connor në filmin e fundit, "Terminator: Zanafilla", sipas revistës Esquire, e mrekullueshme Emilia Clarke - sexiest grua për sot.

Adriana Lima 8

Adriana Lima

gruaja më e bukur

Zeshkja braziliane, supermodela e klasit botëror Adriana Lima është e njohur midis njerëzve si një nga engjëjt sekrete të Viktorias. Bukuria e saj ka marrë njohje mbarëbotërore, ajo rregullisht hyn në dhjetë gratë më tërheqëse në botë në renditjen e revistës popullore Hot 100 Hot. Aktualisht, sipas Forbes, modeli i të ardhurave është 9 milion dollarë.

Priya Chopra 7

Shoku Chopra

model i bukur femër

Priyanka Chopra - fitues i konkursit "Miss World 2000» përsëri u bë një nga vajzat më të bukura në botë. London javore "Eye Lindore" gjeti atë shumë sexy asian. Ajo është një aktore shumë e famshme në Bollywood, ajo ka marrë shumë çmime. Priyanka - një nga të famshëm më të njohura në Indi të zgjuarit dhe. Vitin e kaluar, ajo luajti në dramën, Alex Parrish kanalit ABC «Quantico», duke u bërë gruaja e parë në Azinë Jugore, i cili luan një rol të madh në serinë televizive amerikane.

Amber Hurd 6

Эмбер Херд

gruaja më e bukur

Në këto lista, shpesh dukej në aktoren e re tërheqëse amerikane Amber Hurd. Në 2007, ajo mori rolin e saj të parë të rëndësishëm në shfaqjen televizive "Hidden Palms". Megjithatë, popullariteti erdhi në 2008 vit pas filmit "Never Back Down" dhe "Pineapple Express". Ajo kohët e fundit u shfaq në filmin "Tre Ditë për Vrasje", "Magic Mike" dhe "Vajza nga Danimarka".
Në shkurt 2015, në një ceremoni private civile në shtëpinë e tij në Los Anxhelos, Amber Heard martohet me Johnny Depp. Kjo aktore merr vendin e gjashtë në listën e vajzave më të bukura të botës në vitin 2016.

Pixie Lott 5

Pixie Lott

larë gruan e bukur në botë

Pixie Lott quan Mariah Carey dhe Whitney Houston, kur ajo ishte pyetur cili ndikuar stilin e saj të performancës. yll i famshëm pop është renditur e pesta në renditjen e "vajzave më të bukura në vitin botë 2017." Ajo ka një super-hit këngë të tilla si «Mama Do (Uh Oh, Uh Oh)» dhe «Djemtë dhe Vajzat», për shkak të cilat Londra është bërë një vajzë e popullarizuar në 2009 vit. Albumet e saj të gjashtë goditën dhjetë albumet më të mira. Ajo ra disa herë në listën e revistës «100 Sexiest Women» FHM.

Dipika Padukone 4

Deepika Paducone

grua e bukur nga india

Përsëri, në vlerësimin tonë, përfaqësuesi i Indisë.
Aktorja më e lartë e Bollywood Deepika Padukone merr pozitën e katërt në listën 10 të vajzave më të bukura në 2018. Ajo konsiderohet si simboli seksual i Indisë dhe zë pozicionet më të larta në vlerësimet e ndryshme të grave më të bukura në Indi.
Deepika gjithmonë duket e bukur. Figura e saj, rritja, buzëqeshje, dhe sytë e tij - tiparet dalluese që e bëjnë atë të ndryshëm nga të gjitha bukuritë e mbretërore të Bollywood dhe Hollywood.
Tani Paducone, së bashku me Vin Diesel, luajti në filmin e Hollivudit "xXx: Kthimi i Xander Cage", ku mori femra. Ajo është fytyra e disa markave dhe po fotografohet në produkte reklamash si Tissot, Sony Cyber-shot, Nescafe, Vogue, Maybelline dhe Pepsi.

Nana Komacu 3
nana

gratë më të bukura të tokës

Nana Komatsu është më mirë e njohur për emrin skenik të Nana. Ish anëtar i grupit të femrave "Pas shkollës" në listën e vajzave më të bukura në 2018 vit në pozitën e tretë. Në qershor 2015, Nana punoi në Kinë, ku filmi "Go Lala Go 2" u qëllua me Ariel Lin, Vic Chow dhe Chen Bolin. Ajo kryesonte listën e "100 njerëzve më të bukur në 2014 vit". Në shkurt 2016, u konfirmua se Nana do të bashkohej me serinë "Real Men" të sezonit të katërt.

Lisa u mblodh Sovran Liza 2

Lisa u mblodh

Femra e mrekullueshme e vitit 2018

Filipine-amerikan aktore dhe model Lisa Sobieraj renditet i dyti në renditjen e vajzave më të bukura në vitin 2018 bota. Karriera e saj filloi me vrasjen e një numri të seri televizive dhe filma, duke përfshirë Wansapanataym, Kung Ako'y Iiwan Mo, «Ky është i vetmi që do të jetë ..." "Kjo është dashuria ...», «përjetë» «tilla si je" dhe "Çdo ditë unë të dua ". Ajo aktualisht starring në seri komedi romantike «Dolce Amore», e cila është e përfshirë edhe Enrique Gil.

Selena Gomez 1

Selena Gomez

Gruaja më e bukur në foto 2018 vit

Vendin e parë në vlerësimin e "vajzave më të bukura të botës në 2016 vit" në të djathtë - ylli i mëparshëm i filmave Disney Selena Gomez. Selena u shndërrua në një grua të re shumë joshës. Më parë, ajo ishte e ëmbël dhe e pafajshme, tani ajo është përzierja perfekte e bukurisë dhe seksualitetit të bukur. Selena - mishërimi i besimit dhe një ndjenjë e harmonisë natyrore, e cila lejoi që ajo të drejtojë vlerësimin tonë.

(Totali i shikimeve: 2,573 Koha, vizitat 4 në ditë)
Përhapeni dashurinë