Kristin Cavallari

Christine Cavallari në mini-veshjen e Bardhë doli në Nju Jork

Kristin Cavallari
Kristin Cavallari

Christine Cavallari në një fustan të bardhë mini doli në Nju Jork - 11-07-2018

Kristin Cavallari në Veshjen e Bardhë 1172018
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (1)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (2)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (3)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (4)

Kristin-Cavallari foto Kristin Cavallari pic
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (5)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (6)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (7)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (8)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (9)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (10)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (11)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (12)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (13)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (14)

https://www.instagram.com/p/BlGz0A2hyZq/?hl=ru&taken-by=kristincavallari

https://www.instagram.com/p/Bk_J6HNhH3m/?hl=ru&taken-by=kristincavallari

Shih fotot absolutisht të lira falas Christine Kavallary. Lajme për skandalet e famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Christine Kavallary! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe rritjet në sallonet e bukurisë në modë ku Christine Kavallary gazetarët kudo janë duke pritur.

(Totali i shikimeve: 270 Koha, vizitat 1 në ditë)

Përhapeni dashurinë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *