Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder vetë-bërë

Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder vetë-bërë

Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder vetë-bërë
Кайли Дженнер (Kylie Jenner) на обложке журнала “Форбс”

Кайли Дженнер (Kylie Jenner) на обложке журнала “Форбс” для “самопального” миллиардера.

Sipas revistës, Cayley u bë miliarderi i parë në mesin e blogerëve nga Instagram. Kujtoj blogun e saj ka më shumë se 100 milion abonentë, edhe pse në realitet çdo foto shihet rreth 5 milion. Nga kjo mund të konkludojmë se audienca reale është 20 herë më e vogël se shifra e bukur e 100 milion.

Duke u ngarkuar ...

Kylie Jenner në Cover Forbes
Kylie Jenner në Cover Forbes (1)
Kylie Jenner në Cover Forbes (2)
Kylie Jenner në Cover Forbes (3)
Kylie Jenner në Cover Forbes (4)

Shih fotot më të fundit falas Kylie Jenner (Kylie Jenner), lajme për skandalet e famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Kylie Jenner (Kylie Jenner)! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe rritjet në sallonet e bukurisë në modë ku Kylie Jenner gazetarët kudo janë duke pritur.

(Totali i shikimeve: 1,064 Koha, vizitat 1 në ditë)

Duke u ngarkuar ...

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *