Claudia Romani-

Claudia Romani do të rrënjoset për Anglinë në finalen e Kupës Botërore 2018

Claudia Romani-
Claudia Romani

Claudia Romani do të rrënjoset për Anglinë në finale të Kupës Botërore 2018 - 11-07-2018

Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (1)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (2)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (3)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (4)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (5)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (6)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (7)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (8)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (9)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (10)
ato Claudia-rumune Claudia-Roman Claudia-Romani-në-Angli-Jersey-dhe-Bikini-11-7-2018-19
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (12)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (13)

Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (16)

Shih fotot më të fundit falas Claudi Romani , lajme rreth skandaleve të famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Claudi Romani! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe rritjet në sallonet e bukurisë në modë ku Claudiu Romani gazetarët kudo të Meksikës po presin.

(Totali i shikimeve: 302 Koha, vizitat 1 në ditë)

Përhapeni dashurinë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *