Claudia Romani FIFA Kupa Botërore

Claudia Romani e fundit fotot topless për Brazilin gjatë Kupës Botërore FIFA 2018

Claudia Romani FIFA Kupa Botërore

Claudia Romani, foto e fundit e vendosur për ekipin kombëtar brazilian në Kupën Botërore 2018 - 1-07-2018
Claudia Romani në Brazil t-shirt në Kupën e Botës FIFA

Claudia Romani, fotoja e fundit e vendosur për Brazilin gjatë Kupës Botërore të FIFA 2018Claudia Romani në Brazil t-shirt në Kupën e Botës FIFA

Claudia Romani në Brazil t-shirt në Kupën e Botës FIFA

Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (1)
Claudia Romani, fotoja e fundit e vendosur për Brazilin gjatë Kupës së Botës FIFA 2018 Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (2)

Soooo .. #Italia nuk është në #Worldcup .. dhe nga dita e parë unë kam qenë në mbështetje të #England dhe gjithashtu mori lirinë për të shprehur preferencën time në çdo lojë .. Vendi im nuk është në .. kështu .. mund me siguri të jetë më i ndezur dhe të ketë një argëtim pak për të guessing dhe brohorisnin !!! Gjithashtu nga dita e pare kam thene qe me pelqej #Brazil dhe #Mexico .. dy shtete te medha qe kam vizituar .. dashuruesit e futbollit, si dhe me te miren ne festimin .. Dhe .. ata po ndeshen me nje tjeter .. Kush je ti per ? #Brazil ose #Mexico ?? Mund të fitojë ekipi më i mirë !!! #claudiaromani #Worldcup #claudiaromani # russia2018⚽ ​​#booti #brazilianbooty #brazilianbikini #mexico #mexicocity #riodejaneiro #miami #italiangirl fotot nga @ulora_photography

Një post i ndarë nga Claudia Romani (@claudia_romani) më

Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (3)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (4)
Claudia Romani photoshoot fundit për Brazilin gjatë 2018Claudia rome të Kupës së Botës në Brazil t-shirt në FIFA World Cup (5)

pic Claudia-Romani

Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (6)
Claudia Romani, fotoja e fundit e vendosur për Brazilin gjatë Kupës së Botës FIFA 2018 Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (7)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (8)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (9)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (10)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (12)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (13)

Kam marrë këtë foto kohë më parë .. për një website #Danish .. 💯❤️ Jo të gjithë e dinë se unë shkova në kolegj në #Copenhagen .. Unë dua #Scandinavia .. në Danimarkë njerëzit janë të mirë dhe të besueshëm, gjithçka funksionon mirë. të gjithë janë të efektshëm dhe sistemi social është i tmerrshëm. Kam kujtime të dashura për ato vite .. dhe nëse unë ende po modeloj sot është shkaku që Danimarka më ka filluar !!! Hehe Unë dua të them mirë të bërë për ekipin #Danish për një të madhe # World Cup dhe për të vazhduar guys! 💯❤️ # Kroacia është një ekip i fortë .. dhe një vend i mrekullueshëm që kam pasur kënaqësinë të vizitoj shumë kohë më parë .. Mund të fitojë ekipi më i mirë .. 💯💯 por unë mendoj se e di ku qëndron ❤ my tim .. # worldcup2018 #croatiaDenmark #russia #danmark #koebenhavn #claudiaromani #curvy

Një post i ndarë nga Claudia Romani (@claudia_romani) më

Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (14)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (15)
Claudia Romani në fanellën e Brazilit në Kupën Botërore të FIFA-s (11)

Shih falas fotot më të fundit të Claudia Romani, lajme për skandalet e famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Claudia Romani! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku Claudia Romani është pritur nga gazetarë të gjithëpranishëm.

Më herët Claudi Romani starred topless për të mbështetur ekipin e Anglisë, por djemtë përfundimisht humbi në Belgjikë. Kush është i interesuar, përgatitet për një performancë shumë të mirë kundër Kolumbisë.

Ishte awesome për të vizituar @lasermepleasemiami .. Ata ofrojnë një sërë trajtimesh të përshtatura për nevojat individuale .. !! Unë jam 100% natyrale dhe të shëndetshme .. Unë stërvitje, dieta ime është #vegetarian dhe mjaft e ekuilibruar .. megjithatë është e madhe për të marrë atë ndihmë pak shtesë! Kam provuar # elektrostimulation për të hequr glutes, si dhe # cavitation për të përmirësuar zonën bel! Unë nuk mund të presim për të provuar shtojcën e tyre të mahnitshme për të marrë lëkurën #flawless !! Pra .. nëse jeni në zonën e MIAMI-it .. shikoni vendndodhjen e tyre të re #NorthMiami !!! 💯💯💯 #ClaudiaRomani #flawlessIcon #beautysecrets #SPA #Booty #skin #perfectskin #laser #teethwhitening kontrolloni ato !!! @lasermepleasemiami

Një post i ndarë nga Claudia Romani (@claudia_romani) më

(Totali i shikimeve: 709 Koha, vizitat 1 në ditë)

Përhapeni dashurinë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *