Paris-Michael Catherine Jackson në Los Anxhelos

Paris Jackson në Los Angeles

Paris-Michael Catherine Jackson në Los Anxhelos

Duke u ngarkuar ...

Vajza e superstarit Paris-Michael Catherine Jackson largohet nga hoteli në Los Angeles 1-7-2018

Paris Jackson shkoi në Los Angeles 0
Paris Jackson hapi në LA 0 (1)
Paris Jackson hapi në LA 0 (2)
Paris Jackson hapi në LA 0 (3)
Paris Jackson hapi në LA 0 (4)
Paris Jackson hapi në LA 0 (5) Shih fotot më të fundit falas Paris-Michael Catherine Jackson , lajme rreth skandaleve të famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni tregimet tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagram! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku ata presin nga gazetarë të gjithëpranishëm.

(Totali i shikimeve: 149 Koha, vizitat 1 në ditë)

Përhapeni dashurinë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *