Heidi Klum

Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola

Heidi Klum
Supermodelja gjermane Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola në duart e tij dhe pantallonat origjinale që shpesh mund të shihen në video të rritur 28-6-2018

Heidi Klum duke lënë hotelin e saj në NY 0
Heidi Klum Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola

Heidi Klum pa përbërjen.

Shiko këtë post në Instagram

Kush dat ?????? 😳

Një post i ndarë nga Heidi Klum (@heidiklum) është

Kjo është gjithashtu Heidi, një bukuri e pabesueshme, apo jo?

Shikim të këndshëm. Si ndodh bukuria?

Duke u ngarkuar ...

Shiko këtë post në Instagram

Përgatitur për @agt sonte ... .. !!!! 🤪

Një post i ndarë nga Heidi Klum (@heidiklum) është

Nëna e Supermodelës.

Heidi Klum lë hotelin e saj në NY 0 Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola (4)
Heidi Klum duke lënë hotelin e saj në NY 0Haydi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola (5)
Heidi Klum duke lënë hotelin e saj në NY 0Haydi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola (6)
Heidi Klum Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola (7)
Heidi Klum largohet nga hoteli në NYHaydi Klum largohet nga hoteli në Nju Jork me një shishe Coca-Cola 0 (8)
Heidi Klum duke lënë hotelin e saj në NY 0 (9)
Heidi Klum Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola (10)
Heidi Klum Heidi Klum lë hotelin e tij në Nju Jork me një shishe Coca-Cola (11)

Shih fotot më të fundit falas Heidi Klum, lajme rreth skandaleve të famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni tregimet tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagram! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku ata presin nga gazetarë të gjithëpranishëm.

(Totali i shikimeve: 718 Koha, vizitat 2 në ditë)

Duke u ngarkuar ...

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *