Ariana Grande-ajo BEREMENNA?!

Thashethemet rreth romanit Ariany Grande dhe Pit Davison premtoi gjithë botën. Media në mënyrë efektive ngroh atmosferën e romancës, sikur nga një film, raportet e shtatzënisë së Ariana. A është e vërtetë? Nëse çifti është duke pritur një fëmijë? Vetë këngëtarja u përgjigj.

Ariana Grande ZAMUŽ!

Çifti vendosi të mos për të fshehur marrëdhënien, duke pretenduar se jeta është shumë e shkurtër për lojëra ... Më vonë, shpalli fejesën e tyre - tani informator misterioze parashikon që Ariana është shtatzënë. Shpërthen rrjetit për të komentuar!


Unë jam serioz, ju do të keni fëmijët më të bukur në botë!

- shkroi një tifoz.


Po, natyrisht, por ... pak më vonë!

- u përgjigj Ariana Grande.

Ariana më vonë njoftoi se me të vërtetë do të jetë gati në pak vite, tani dëshiron të përqëndrohet në diçka tjetër.

(Totali i shikimeve: 766 Koha, vizitat 3 në ditë)

Përhapeni dashurinë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *