Stripti i pazakontë nga balerina Maddie Sparkle (video)

Kjo balerinë bën një gjë të pabesueshme në pol. Maddy Sparkle, bartëse e titullit "Miss pole dance Australia 2014". Koncertet e veta të Maddy Sparkle dëshmojnë se vallëzimi në një shtyllë nuk është absolutisht një çështje e thjeshtë. Kjo grua është një stripper profesionale dhe një mjeshtër i biznesit të saj!

Maddy Sparkl foto
Méddi Sparkl

Imazhi Gif nga trajnimet

Maddy Sparkl në të gjashtin
Méddi Sparkl në trajnim
Méddi Sparkl
Striptizë profesionale nga Maddie Sparkle

Shikoni videon dhe sigurohuni që çdo gjë të mos jetë aq e thjeshtë.

(Totali i shikimeve: 1,279 Koha, vizitat 1 në ditë)

Përhapeni dashurinë

komentet 2

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *