Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер

Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер

Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер
Кајли Џенер во списанието Форбс

Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер.

Според магазинот, Cayley стана првиот милијардер меѓу блогерите од Instagram. Потсетиме на нејзиниот блог има повеќе од 100 милиони претплатници, иако во реалноста секоја слика се гледа за 5 милиони. Од ова можеме да заклучиме дека вистинската публика е 20 пати помалку од убавата фигура на 100 милиони.

Кајли Џенер на Форбс Корица
Кајли Џенер на Форбс Корица (1)
Кајли Џенер на Форбс Корица (2)
Кајли Џенер на Форбс Корица (3)
Кајли Џенер на Форбс Корица (4)

Видете ги најновите фотографии бесплатно Кајли Џенер (Кајли Џенер), вести за скандали на познати личности, битки со папараци и ексклузивно снимање на скриена камера! Погледнете ги нашите приказни за најубавите холивудски ѕвезди и Instagrams Kylie Jenner (Кајли Џенер)! Најсвежите фотографии во бикини за бански костуми од скапи плажи и скокање до модерни салони за убавина каде Кајли Џенер сеприсутните новинари чекаат.

(Вкупно прегледи: 644 Време, 1 посети на ден)

Ширете љубов

Поврзани Мислења 2X:

Лизи Кунди Пристигнување во студиото ИТВ во Лондон
Лизи Cundy Лизи Cundy Пристигнување во ITV Studios во Londone25--7 2018 Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности се борат со ...
Tinashe оди во ноќен клуб "Далила" во Лос Анџелес
Tinashe оди во ноќен клуб "Далила" во Лос Andzhelese25--7 2018 Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности, папараците и битки со ексклузивен снимањето скриени ...
Меган Пормер во метарска шапка во Лос Анџелес
Меган-Pormer Меган Pormer метар во шапка во Лос Andzhelese25--7 2018 види слика апсолутно бесплатно последните вести за славна личност скандали, битки со папараците ...
Chloe Grace Moretz пристигнува во хотелот "Четири годишни времиња" во Беверли Хилс
Клои Грејс Moretz (Клои Грејс Moretz) дојде на Четири годишни времиња хотел во Беверли Хилс,-25 7 2018-Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности, битки ...
Милијардер Кендал Џенер во бели жолти шорцеви во Париз
Милијардер Кендал Џенер во бела жолта кратко во Париз-25 7 2018-Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности, папараци и битки со ексклузивни ...

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *