Клаудија Романи ФИФА Светско Првенство

Клаудија Романи последна топсет фотографија за Бразил за време на ФИФА Светското првенство 2018

Клаудија Романи ФИФА Светско Првенство

Клаудија Романи последна слика поставена за бразилската репрезентација на Светскиот куп 2018 - 1-07-2018
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА

Клаудија Романи минатата последна слика за Бразил за време на Светското првенство во ФИФА 2018Claudia Romani во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА

Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА

Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (1)
Клаудија Романи последна слика за Бразил за време на Светското првенство во ФИФА 2018 Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (2)

Soooo .. # Италија не е во # World Cup ... и од првиот ден ја поддржувам #England, а исто така ја зедов слободата да го изразам мојот избор за секоја игра .. Мојата земја не е во .. така .. може сигурно ќе биде повеќе светлина срце и имаат малку забава за погодување и навива !!! Исто така, од првиот ден реков дека сакам # Бразил и # Мекико .. две големи земји што ги посетив .. љубители на #ѕоцер, како и најдобрите во славењето .. И .. тие се соочуваат еден со друг .. Кој си ти ? # Бразил или # Мекико? Може да победи најдобриот тим !!! #claudiaromani #Worldcup #claudiaromani # russia2018⚽ ​​#booty # brazilianbooty # brazilianbikini # mexico # mexicocity # ridejaneiro # miami #italiangirl слики од @ulora_photography

Пост дели од Клаудија Романи (@claudia_romani) на

Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (3)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (4)
Клаудија Романи минатата последна слика за Бразил за време на Светското првенство во фудбал на ФИФА 2018Claudia Romani во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (5)

pic Claudia-Romani

Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (6)
Клаудија Романи последна слика за Бразил за време на Светското првенство во ФИФА 2018 Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (7)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (8)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (9)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (10)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (12)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (13)

Ја искористив оваа слика пред некое време .. за веб-страница #Danish .. 💯❤️ Не сите знаат отидов на колеџ во # Копенхаген .. Го сакам #Scandinavia .. во Данска луѓето се убави и сигурни, сè е во ред. секој е ефикасен и општествениот систем е одличен. Имам убави сеќавања за тие години .. и ако јас сѐ уште моделирам денес, тоа е причината поради која Данска ме започна! Hehe сакам да кажам добро направено на #Danish тим за одличен #Worldcup и да продолжите да момците !!! 💯❤️ # Хрватска е силен тим .. и одлично место што сум го имал задоволството да го посетам долго време пред .. Најдобар тим може да победи .. 💯💯 но претпоставувам дека у знам каде мојот ❤️ стои .. # worldcup2018 #croatiaDenmark #russia #danmark #koebenhavn #claudiaromani #curvy

Пост дели од Клаудија Романи (@claudia_romani) на

Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (14)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (15)
Клаудија Романи во Бразилската маичка на Светското првенство во ФИФА (11)

Види ги бесплатно најновите фотографии на Клаудија Романи, вести за скандали на познати личности, битки со папараци и ексклузивно снимање на скриена камера! Погледнете ги нашите приказни за најубавите холивудски ѕвезди и Instagrams Клаудија Романи!! Најсвежите фотографии во бикини за бански костуми од скапи плажи и патувања во модерни салони за убавина, каде што Клаудија Романи чекаат сеприсутни новинари.

Претходно Клауди Романи играше топлес за да го поддржи тимот на Англија, но момците на крајот загубија од Белгија. Кој е заинтересиран, се подготвува за многу добри резултати против Колумбија.

Беше одлично да се посети @lasermepleasemiami .. Тие нудат серија третмани прилагодени на индивидуалните потреби .. !! Јас сум 100% природен и здрав .. Јас тренингот, мојата исхрана е # вегетаријанска и прилично избалансирана .. но сепак е одлично да се добие таа малку дополнителна помош !!! Пробав #електростимулација за да ги подигнам глувците, како и # кавитација за подобрување на половината !!! Не можам да дочекам да го пробам својот неверојатен додаток за да добијам # безалкохолна кожа !!!! Значи .. ако сте во областа MIAMI .. проверете ја нивната нова локација #NorthMiami !!! 💯💯💯 #ClaudiaRomani #flawlessIcon #beautysecrets #SPA #Booty #skin #perfectskin #laser #teethwhitening проверете ги! @lasermepleasemiami

Пост дели од Клаудија Романи (@claudia_romani) на

(Вкупно прегледи: 713 Време, 1 посети на ден)

Ширете љубов

Поврзани Мислења 2X:

Лизи Кунди Пристигнување во студиото ИТВ во Лондон
Лизи Cundy Лизи Cundy Пристигнување во ITV Studios во Londone25--7 2018 Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности се борат со ...
Tinashe оди во ноќен клуб "Далила" во Лос Анџелес
Tinashe оди во ноќен клуб "Далила" во Лос Andzhelese25--7 2018 Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности, папараците и битки со ексклузивен снимањето скриени ...
Меган Пормер во метарска шапка во Лос Анџелес
Меган-Pormer Меган Pormer метар во шапка во Лос Andzhelese25--7 2018 види слика апсолутно бесплатно последните вести за славна личност скандали, битки со папараците ...
Chloe Grace Moretz пристигнува во хотелот "Четири годишни времиња" во Беверли Хилс
Клои Грејс Moretz (Клои Грејс Moretz) дојде на Четири годишни времиња хотел во Беверли Хилс,-25 7 2018-Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности, битки ...
Милијардер Кендал Џенер во бели жолти шорцеви во Париз
Милијардер Кендал Џенер во бела жолта кратко во Париз-25 7 2018-Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно вести на скандали на познати личности, папараци и битки со ексклузивни ...

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *