Ариана Гранде - таа БЕРЕМЕННА?!

Гласини за романот Ариана Гранде и Пит Дејвисон вети целиот свет. Медиумите ефективно ја загреваат атмосферата на романтиката, како од филмот, извештаи за бременоста на Ариана. Дали е вистина? Ако двојката очекува дете? Самата пејачка одговорила.

Аријана Гранде е оженет!

Двојката одлучи да не се кријат врската, тврдејќи дека животот е премногу краток за игри ... Подоцна, објави свршувачката - сега мистериозниот информатор предвидува дека Аријана е бремена. Мрежа експлодира да коментира!


Јас сум сериозен, ќе имате најубави деца во светот!

- напиша обожавател.


Да, се разбира, но ... малку подоцна!

- одговори Аријана Гранде.

Аријана подоцна најави дека за неколку години ќе биде навистина подготвена, сега сака да се фокусира на нешто друго.

(Вкупно прегледи: 763 Време, 1 посети на ден)

Ширете љубов

Поврзани Мислења 2X:

Роса Ал-Намри со сентиментално му честиташе на својот маж на неговиот роденден: "Те сакам многу, мојата Сашенка"
Поранешен учесник во проектот "Диплома" и водечка пост-шоу "Како да се ожени?" Роза Ал-Намри не се обидува да го рекламира својот приватен живот. Познато е дека девојчето се сретнал со внукот на Ада ...
Џесика Weaver (Џесика Weaver) и нејзините 4.9 милиони претплатници (71 слика)
71 слика на Џесика Вивер од нејзиниот приватен инстанграм. Кој како Џесика Weaver (Џесика Weaver) никој не знае. Сето тоа ...
Рејчел Фентон на забавите на Маја Џем во Лондон
Рејчел Фентон на модната забава на Маја Јама во Лондон - 25-06-2018 Видете ги најновите фотографии на Рејчел Фентон, вести за скандали на познати личности, ...
Џенет Џејсон извршил живот во раните (депресија)
Џенет Џексон само треба да признае дека таа не се сретна со никого нормално во целиот свој живот. Таа тврди дека таа страда и се бори ...
Викторија Викторија и Џозефин Скинер, видени на геј парада во Њујорк
Викторија правда - американската филмска актерка, пејачка и модел полн со забава во геј парадата во Њујорк. Во друг дел од парадата, папараците отстрани задоволни ...

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *