Ние ги трансформираме старите фармерки во модни шорцеви: 35 идеи

Ние ги трансформираме старите фармерки во модни шорцеви: 35 идеи

Купувањето за нас е речиси исто толку тешко како да најдеме совршени фармерки. Некои од нив не се доволно високи; други се премногу ниски. И зошто сето она што го видовме накратко го крадеше непристојно? Ние откривме дека е многу полесно да се земе работите во свои раце, бидејќи летото е премногу краток за да го отпад на пребарувањето убава short.Sdelay шорцеви на вашите соништа, можете да започнете со фармерки кои можете да го напуштите и дека ви се допаѓа. Можеби овие фармерки со силуета која никогаш не сте сакани (тоа е срам, како што би рекол големиот Марија condo, се што ви треба, треба да примамат од нив и донесе радост). Во секој случај, штом ќе ги најдете овие фармерки, можете да ги исечете во убави шорцеви. Еве неколку десетина примери на претворање на фармерки во шорцеви.

Ние ги трансформираме старите фармерки во модни шорцеви: 38 идеи

Трансформирање стари фармерки во модни шорцеви: 35 фото идеи

Ние ги трансформираме старите фармерки во модерни убави шорцеви: 35 идеи

 како да шие шорцевиправиме шорцеви  како да се подготви шорцеви

Мода шорцеви со преценети и недооценено врвотшорцеви

шорцеви со апликација убави женски шорцеви

Интересни дизајнирани идеи за обожавателите да направат сè со свои раце. Во делот "Дизајн" ќе најдете интересни примери на везани работи (да не се мешаат со мастурбација) и производство на облека и предмети за внатрешни работи. Голем број фотографии нема да ги остават најсложените читатели рамнодушни кон мастерски изработените работи на дизајнерите. Другите делови на нашата страница не се помалку интересни, особено во делот поврзан со папараци. Претплатете се и оставете коментари.

(Вкупно прегледи: 1,391 Време, 2 посети на ден)

Ширете љубов

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *