Victoria Beckham e bëri atë. Ajo hedh poshtë thashethemet e divorcit!

Thashethemet rreth divorcit të Viktorias dhe Davidit doli të ishin vetëm informacion i rremë. Përveç kësaj, çifti sinqerisht dëshiron ta provojë këtë në rrjetet sociale. Këtë herë, David Beckham botoi një foto në tavolinë, ku po shkon e gjithë familja, duke përfshirë edhe me bijtë e tij. Victoria hëngri dhe butësisht buzëqesh në foto. Ky është një fenomen shumë i rrallë në një yll! [...]

Lexo më shumë & # 8594

Në Stokholm, reklamimi i ndaluar me imazhe seksuale dhe stereotipe gjinore

Autoritetet e Stokholmit kanë miratuar rregulla të reja, sipas të cilave reklamat publike në të cilat burrat dhe gratë janë të përfaqësuara si objekte seksuale janë të ndaluara në qytet. Ata mund të shkarkohen brenda orëve 24 nga momenti që shfaqen. Sipas rregullave të reja, gjithashtu është e ndaluar reklamimi, në të cilin paraqitet një "imazh stereotip i roleve seksuale të burrave dhe grave". Autoritetet e qytetit kështu duan të çlirojnë [...]

Lexo më shumë & # 8594

Sophie Turner bëri TATU, e cila transmeton përfundimin e lojës së shtretërve?

Sophie Turner, një nga yjet e serisë "Games of Thrones", e cila luan rolin e Sansa Stark, prishë veten me një tatuazh të ri. Kjo është e dyta që ka një lidhje me filmin - herën e parë që bëri me Maisie Williams dhe datën e hedhjes, pasi që ata arritën në kinema. Kjo, megjithatë, është shumë domethënëse. Por e fundit, sezoni i nëntë i serisë, ne duhet të presim deri në ardhshëm [...]

Lexo më shumë & # 8594

Dancerë - u shfaqën me Robbie Williams në hapjen e Kupës së Botës!

Para fillimit të turneut, ne kemi qenë në gjendje të vëzhgojmë ceremoninë e hapjes së Kampionatit Botëror në Rusi. Ylli i tij ishte Robbie Williams, i cili realizoi hitet e tij më të mira. Ai shkaktoi një skandal - në një moment ai tregoi gishtin e mesëm në kamera, dikush e akuzoi atë se ai "shiti" Vladimir Putin, duke rënë dakord të fliste. Ne, megjithatë, dëshirojmë të tërheqim vëmendjen tek [...]

Lexo më shumë & # 8594

Al Pacino dhe Leonardo DiCaprio në një datë të dyfishtë me modelet! (PHOTOS)

Leonardo DiCaprio (43 l.) Prej më shumë se një viti është takuar modeli i bukur 20-vjeçar Camille Morrone. Natyrisht, modeli më i ri 23-vjeçar u përpoq të detyrohej në shkollën e aktrimit, por planet shkuan në harresë, dhe për momentin mjafton të jetë, vetëm një vajzë e aktorit të famshëm. Interesante, nëna e Camilës - Lucila Sola (42 L.) është një grua e Al [...]

Lexo më shumë & # 8594

Në klasën e parë në goradzensk. Më shumë të gatshëm për të studiuar në polonisht se sa në gjuhën bjellorusisht

Për hir të një vendi në një shkollë në polonisht në Goradzenschchyn, prindërit janë në detyrë gjatë natës, si dhe në gjimnazet. Nuk ka asnjë siguri që të gjithë do të bien. Në klasat në gjuhën bjellorusisht, ka më pak njerëz që dëshirojnë, edhe pse prindërit duhet të konkurrojnë për ta. Ata premtuan të pranojnë të gjithë, por nuk dihet se në cilat kushte në Bjellorusi ekzistojnë dy shkolla me mësimin e gjuhës polake, si në rajonin Grodno - në Grodno [...]

Lexo më shumë & # 8594

Kim Kardashian u botua nga Nori 5-vjeçar (FOTO)

North West gjithmonë merr fotografi gjatë lëshimit me nënën e tij Kim Kardashian. Pastaj kjo është vajza e saj në qendër të vëmendjes. Nuk është çudi - Noriho pak i dashur. Prodhimi i tyre i përbashkët nuk ka munguar paparacët. Nori ishte veshur me një kostum rozë sportive, dhe i famshëm kishte veshur çizme të gjatë dhe filloi të tërheqë një xhaketë sportive për ta. Gjithsesi, [...]

Lexo më shumë & # 8594

VETEM KEMI: KA NJË STALL TË RI "PLAYBOY"! (PHOTOS)

Margarita Suszek është ylli i ri i Playboy. Ylli është ndezur tashmë në nëntor të vitit 2017, tani mund ta shohim atë në xhirimin e ardhshëm të fotove. Pse kjo? Fituesi i Vitit fitoi, dhe për këtë arsye ajo ishte në mbulimin e korrikut. "Modeli i bukur i vajzës mban privatisht një blog, i cili publikon fotot më interesante nga sesioni i fotografisë. Ka përvojë në [...]

Lexo më shumë & # 8594