Rita Ora (Rita Ora) në Bikini Artë në një jaht në Barcelonë

Rita Ora-
Rita Ora-

Rita Ora (Rita Ora) në Bikini i Artë në një jaht në Barcelonë 21-7-2018

Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (1)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (2)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (3)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (4)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (5)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (6)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (7)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (8)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (9)
Rita Ora në Gold Bikini në Yacht në Barcelonë 0 (10) Shih absolutisht falas fotot më të fundit të Rita Ora, lajme për skandalet e famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni tregimet tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagram! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku ata presin nga gazetarë të gjithëpranishëm.

(Totali i shikimeve: 120 Koha, vizitat 1 në ditë)

U kapën

Dianne Reeves është një Madison, shkrimtar i pavarur me bazë në Wis, i cili shkruan rregullisht për menaxhimin e biznesit, shërbimet financiare, praktikën ligjore, Life Socialite, thashetheme të famshëm, edukimin e konsumatorit dhe tema të tjera. Mësoni më shumë rreth Dianës në faqen e saj të internetit në HienaLouca.com

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *