Сара Джеффри – очаровательная фотосессия на Comic-con в Сан-Диего

Sarah Jeffery
Sarah Jeffery

Сара Джеффри XCHARX очаровательная фотосессия на Comic-con в Сан-Диего 21-7-2018

Sarah Jeffery në Photocall Charmed në Comic-Con në San Diego 0
Sarah Jeffery në Photocall Charmed në Comic-Con në San Diego 0 (1)
Sarah Jeffery në Photocall Charmed në Comic-Con në San Diego 0 (2)
Sarah Jeffery në Photocall Charmed në Comic-Con në San Diego 0 (3)
Sarah Jeffery në Photocall Charmed në Comic-Con në San Diego 0 (4) Shih absolutisht falas fotot më të fundit të Sarah Jeffery, lajme për skandalet e famshëm, betejat me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni tregimet tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagram! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku ata presin nga gazetarë të gjithëpranishëm.

(Totali i shikimeve: 126 Koha, vizitat 1 në ditë)

U kapën

Dianne Reeves është një Madison, shkrimtar i pavarur me bazë në Wis, i cili shkruan rregullisht për menaxhimin e biznesit, shërbimet financiare, praktikën ligjore, Life Socialite, thashetheme të famshëm, edukimin e konsumatorit dhe tema të tjera. Mësoni më shumë rreth Dianës në faqen e saj të internetit në HienaLouca.com

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *