Kristin Cavallari

Christine Cavallari në mini-veshjen e Bardhë doli në Nju Jork

Kristin Cavallari
Kristin Cavallari

Christine Cavallari në një fustan të bardhë mini doli në Nju Jork - 11-07-2018

Kristin Cavallari në Veshjen e Bardhë 1172018
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (1)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (2)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (3)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (4)

Kristin-Cavallari foto Kristin Cavallari pic
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (5)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (6)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (7)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (8)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (9)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (10)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (11)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (12)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (13)
Kristin Cavallari në Veshja e Bardhë 1172018 (14)

NYC ✨

Një post i ndarë nga Kristin Cavallari (@kristincavallari) më

Të ngazëllyer për sonte! Kush do ta shikojë premierën e @verycavallari ?!

Një post i ndarë nga Kristin Cavallari (@kristincavallari) më

 

Shih fotot absolutisht të lira falas Christine Kavallary. Lajme për skandalet e famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Christine Kavallary! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe rritjet në sallonet e bukurisë në modë ku Christine Kavallary gazetarët kudo janë duke pritur.

(Totali i shikimeve: 133 Koha, vizitat 1 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
U kapën

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *