Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder vetë-bërë

Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder "vetë-bërë"

Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder vetë-bërë
Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes

Kylie Jenner në kopertinën e revistës Forbes për një miliarder vetë-bërë.

Sipas revistës, Cayley u bë miliarderi i parë në mesin e blogerëve nga Instagram. Kujtoj blogun e saj ka më shumë se 100 milion abonentë, edhe pse në realitet çdo foto shihet rreth 5 milion. Nga kjo mund të konkludojmë se audienca reale është 20 herë më e vogël se shifra e bukur e 100 milion.

Kylie Jenner në Cover Forbes
Kylie Jenner në Cover Forbes (1)
Kylie Jenner në Cover Forbes (2)
Kylie Jenner në Cover Forbes (3)
Kylie Jenner në Cover Forbes (4)

 

Shih fotot më të fundit falas Kylie Jenner (Kylie Jenner), lajme për skandalet e famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Kylie Jenner (Kylie Jenner)! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe rritjet në sallonet e bukurisë në modë ku Kylie Jenner gazetarët kudo janë duke pritur.

(Totali i shikimeve: 192 Koha, vizitat 2 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
U kapën

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *