Claudia Romani-

Claudia Romani do të rrënjoset për Anglinë në finalen e Kupës Botërore 2018

Claudia Romani-
Claudia Romani

Claudia Romani do të rrënjoset për Anglinë në finale të Kupës Botërore 2018 - 11-07-2018

Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (1)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (2)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (3)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (4)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (5)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (6)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (7)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (8)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (9)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (10)
ato Claudia-rumune Claudia-Roman Claudia-Romani-në-Angli-Jersey-dhe-Bikini-11-7-2018-19
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (12)
Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (13)

Claudia Romani në Angli Jersey dhe Bikini 11-7-2018 (16)

 

Shih fotot më të fundit falas Claudi Romani , lajme rreth skandaleve të famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni historitë tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagrams Claudi Romani! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe rritjet në sallonet e bukurisë në modë ku Claudiu Romani gazetarët kudo të Meksikës po presin.

(Totali i shikimeve: 171 Koha, vizitat 3 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
U kapën

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *