фотосессия

Vajza e tatuazhuar Gemma Lucy dhe Alicia janë duke larë makinën në Mançester

фотосессия

Një vajzë e tatuazhuar që pëlqen të marrë pjesë në xhirimet e fotografive për revistat e meshkujve Heather Lucy (Jemma Lucy) dhe Alicia në një ditë vere në një bikini larë një makinë në Mançester 7-7-2018

Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0

Jemma-Lucy-
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (1)
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (2)

Jemma Lucy
Jemma Lucy

Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (3)
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (4)

vajzë e tatuazhuar
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (5)
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (6)
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (7)
Jemma Lucy dhe Alicia Summers në Bikini për të larë makinën në Mançester 0 (8) Shikoni fotot më të fundit të lajmeve të Gemma Lucy rreth skandaleve të famshëm, betejat me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni tregimet tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagram! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku ata presin nga gazetarë të gjithëpranishëm.

Video

Vetëm duke e bërë Ibizën time deri herën tjetër ... 👀✈️

Një post i ndarë nga Jemma Lucy (@jomlucy) më

 

(Totali i shikimeve: 305 Koha, vizitat 3 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
U kapën

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *