Paris-Michael Catherine Jackson në Los Anxhelos

Paris Jackson në Los Angeles

Paris-Michael Catherine Jackson në Los Anxhelos

Дочь суперзвезды  Пэрис-Майкл Кэтрин Джексон выход из отеля в Лос-Анджелесе 1-7-2018

Париж Джексон вышел в Лос-Анджелес 0
Paris Jackson Stepped Out in LA 0 (1)
Paris Jackson Stepped Out in LA 0 (2)
Paris Jackson Stepped Out in LA 0 (3)
Paris Jackson Stepped Out in LA 0 (4)
Paris Jackson Stepped Out in LA 0 (5) Shih fotot më të fundit falas Пэрис-Майкл Кэтрин Джексон , lajme rreth skandaleve të famshëm, beteja me paparacët dhe xhirimi ekskluziv i një aparati të fshehur! Shikoni tregimet tona rreth yjeve më të bukura të Hollivudit dhe Instagram! Fotot më të freskëta në rroba bikini nga plazhet e shtrenjta dhe udhëtime në sallone bukurie të modës ku ata presin nga gazetarë të gjithëpranishëm.

(Totali i shikimeve: 80 Koha, vizitat 1 në ditë)

U kapën

Dianne Reeves është një Madison, shkrimtar i pavarur me bazë në Wis, i cili shkruan rregullisht për menaxhimin e biznesit, shërbimet financiare, praktikën ligjore, Life Socialite, thashetheme të famshëm, edukimin e konsumatorit dhe tema të tjera. Mësoni më shumë rreth Dianës në faqen e saj të internetit në HienaLouca.com

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *