marifet akrobatike

Gjimnast i zhveshur Rachel McCord në plazhin e San Franciskos

gjimnastikë lakuriqe në san francisco

Aktorja e famshme Rachel McCord në filmin Getting That Girl (Për të marrë atë vajzë (2011)) dhe shumë të tjerë, ajo tregoi trupin e saj të zhveshur dhe aftësitë në fushën e gjimnastikës. Ajo doli vetëm amazing të paktën në foto.

Gjimnast në plazh me një qen të vogël gjimnast në det gjimnast me akullore në plazhe pamje anësore të gjimnastikës së zhveshur marifet akrobatike aphrodite shkon në det

Pse është që në shumë foto Rachel McCord shfaqet me akullore.

pas gjimnastikës ju duhet të pushoni dhe hani ëmbël

Frank vesh në fytyrën e saj.

 

foto e veshjes

Bota ka humbur një atlet dhe gjimnast të mirë, por ka fituar një aktore të mirë dhe të bukur.

atlet në kanun

 

Dhe këto janë fotografitë e fëmijëve të gjimnastit të ardhshëm.

Gëzuar ditëlindjen, ime e bukur e madhe (por e vogël) motra @othermccordgirl! "Ju jeni një nga gratë më të forta që unë di !! Unë absolutisht adhuroj ty, fëmijë! @ theannalynnemccord, dhe unë dëshiroj MIRË MIRË! - Motra e uritur Rachel McCord (Rachel McCord).

 

 

(Totali i shikimeve: 294 Koha, vizitat 1 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
Женщины

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *