Ariana Grande-ajo BEREMENNA?!

Thashethemet rreth romanit Ariany Grande dhe Pit Davison premtoi gjithë botën. Media në mënyrë efektive ngroh atmosferën e romancës, sikur nga një film, raportet e shtatzënisë së Ariana. A është e vërtetë? Nëse çifti është duke pritur një fëmijë? Vetë këngëtarja u përgjigj.

Ariana Grande ZAMUŽ!

Çifti vendosi të mos për të fshehur marrëdhënien, duke pretenduar se jeta është shumë e shkurtër për lojëra ... Më vonë, shpalli fejesën e tyre - tani informator misterioze parashikon që Ariana është shtatzënë. Shpërthen rrjetit për të komentuar!


Unë jam serioz, ju do të keni fëmijët më të bukur në botë!

- shkroi një tifoz.

 


Po, natyrisht, por ... pak më vonë!

- u përgjigj Ariana Grande.

Ariana më vonë njoftoi se me të vërtetë do të jetë gati në pak vite, tani dëshiron të përqëndrohet në diçka tjetër.

 

(Totali i shikimeve: 389 Koha, vizitat 6 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
Celebrities

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *