Ne transformojmë xhinse të vjetra në pantallona të shkurtra të modës: idetë 35

Ne transformojmë xhinse të vjetra në pantallona të shkurtra të modës: idetë 35

Blerja për ne është pothuajse aq e vështirë sa gjetja e një palë xhinse të përsosur. Disa prej tyre nuk janë mjaft të larta; të tjerët janë shumë të ulëta. Dhe pse është çdo gjë që ne e kemi parë të prerë menjëherë? Ne kemi gjetur shumë më të lehtë për të marrë gjërat në duart e tyre, sepse vera është shumë e shkurtër për të humbur atë në kërkim të bukur short.Sdelay një palë pantallona të shkurtra e ëndrrave tuaja, ju mund të filloni me xhinse që ju mund të lënë dhe se ju pëlqen. Ndoshta këto xhinse me një siluetë që nuk i pëlqente kurrë (e cila është një turp, siç do të thoshte Maria Kondo e madhe, gjithçka që duhet të provokosh dhe të sjellësh gëzim). Në çdo rast, sa më shpejt që të gjeni këto xhinse, ju mund të shkurtojë ato në pantallona të shkurtra bukuroshe. Këtu janë disa dhjetra shembuj të xhinseve të kthyer në pantallona të shkurtra.

Ne transformojmë xhinse të vjetra në pantallona të shkurtra të modës: idetë 38

 

 

Transformimi i xhinse të vjetra në pantallona të shkurtra të modës: idetë e fotografive 35

Ne transformojmë xhinse të vjetra në pantallona të shkurtra në modë të bukur: idetë 35

 

 se si të qep pantallona të shkurtrabëjmë pantallona të shkurtra  sa për të nxjerrë pantallona të shkurtra

Moda pantallona të shkurtra me një lartësi të ekzagjeruar dhe të nënvlerësuarpantallona të shkurtra

 

pantallona të shkurtra me applique pantallona të shkurtra të bukura të grave

 

Ide interesante për dizajnin e tifozëve për të bërë gjithçka me duart e tyre. Në seksionin "Dizajn" do të gjeni shembuj interesantë të punimeve me grep (të mos ngatërrohen me masturbimin) dhe prodhimin e veshjeve dhe artikujve të brendshëm. Një numër i madh i fotografive nuk do të lënë lexuesit më të kërkuar indiferentë ndaj gjërave projektuese të prodhuara mjeshtërisht. Seksionet e tjera të faqes sonë nuk janë më pak interesante, veçanërisht seksioni që lidhet me paparacët. Regjistrohu dhe lë komentet.

(Totali i shikimeve: 439 Koha, vizitat 3 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
Dizajn

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

0 Comment

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *