Stripti i pazakontë nga balerina Maddie Sparkle (video)

Kjo balerinë bën një gjë të pabesueshme në pol. Maddy Sparkle, bartëse e titullit "Miss pole dance Australia 2014". Koncertet e veta të Maddy Sparkle dëshmojnë se vallëzimi në një shtyllë nuk është absolutisht një çështje e thjeshtë. Kjo grua është një stripper profesionale dhe një mjeshtër i biznesit të saj!

Maddy Sparkl foto
Méddi Sparkl

Imazhi Gif nga trajnimet

Maddy Sparkl në të gjashtin
Méddi Sparkl në trajnim
Méddi Sparkl
Striptizë profesionale nga Maddie Sparkle

Shikoni videon dhe sigurohuni që çdo gjë të mos jetë aq e thjeshtë.

 

(Totali i shikimeve: 542 Koha, vizitat 13 në ditë)

Ndaje atë me miqtë tuaj. Përhapni dashurinë
Revista e meshkujve

Unë jam Olga Spiridonovna Buzova Unë punoj në një ekip në faqen HienaLouca.com që në portugalisht do të thotë "hienë e çmendur". Mos pyet pse ata zgjodhën një emër të tillë, shikoni më mirë përmes faqes së tyre, ndoshta aty do të gjeni përgjigjen. Dhe unë nuk kam të bëjë asgjë me yllin e famshëm "Instogramma" dhe pjesëmarrësin e "Shtëpisë 2". E pra, dhe se ju nuk do të jetë i mërzitur duke kërkuar në faqen tonë, shikoni galerinë e fotografive me të njëjtën Olga Igorevna Buzovaya. Stock Foto Në të njëjtin vend do të gjeni shumë fakte interesante.

Artikuj që kanë lidhje

1 Comment

Një përgjigje për "Stripin e pazakontë nga balerina Maddie Sparkle (video)"

Lini një koment

e-mail juaj nuk do të publikohet. Обязательные поля помечены *