Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер

Кајли Џенер на насловната страница на магазинот Форбс за "само-направен" милијардер

Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер
Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс

Кајли Џенер на насловната страница на списанието Форбс за самопроизведен милијардер.

Според магазинот, Cayley стана првиот милијардер меѓу блогерите од Instagram. Потсетиме на нејзиниот блог има повеќе од 100 милиони претплатници, иако во реалноста секоја слика се гледа за 5 милиони. Од ова можеме да заклучиме дека вистинската публика е 20 пати помалку од убавата фигура на 100 милиони.

Кајли Џенер на Форбс Корица
Кајли Џенер на Форбс Корица (1)
Кајли Џенер на Форбс Корица (2)
Кајли Џенер на Форбс Корица (3)
Кајли Џенер на Форбс Корица (4)

 

Видете ги најновите фотографии бесплатно Кајли Џенер (Кајли Џенер), вести за скандали на познати личности, битки со папараци и ексклузивно снимање на скриена камера! Погледнете ги нашите приказни за најубавите холивудски ѕвезди и Instagrams Kylie Jenner (Кајли Џенер)! Најсвежите фотографии во бикини за бански костуми од скапи плажи и скокање до модерни салони за убавина каде Кајли Џенер сеприсутните новинари чекаат.

(Вкупно прегледи: 190 Време, 3 посети на ден)

Споделете го со вашите пријатели. Шири ја љубовта

Интересна тема:

Ела Роза во црно-бели бикини на плажа во Санта Моника
Ела-Rose Ела Роуз во црно и бело бикини на плажа во Санта Моника,-20 7 2018-https://www.instagram.com/p/BkvAqc3jD9E/?hl=ru&taken-by=officialellarose https: //www.instagram .com / p / BjvlcjrjRcr /? hl = ru & земени од = officialellarose Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно Ела Роуз вести на скандали на славните личности ...
Ешли Џејмс облечен како змеј - Лондон
Ешли-Џејмс Ешли Џејмс (Ешли-Џејмс) облечена како змев-Лондон-20 7 2018-https://www.instagram.com/p/BlZ7y6TgXuE/?hl=ru&taken-by=ashleylouisejames Види слика апсолутно бесплатно последните вести за скандали познати личности, и борби со папараците ...
Тифани Стенли на свеченото прославување на достигнувањата во спортот
Тифани, Тифани Стенли Стенли Гала прославата на постигнувања во спортот 20 7--2018 Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно Тифани-Стенли, веста за скандали на познати личности се борат со ...
Стефани Дејвис отиде во бегство во градот Ливерпул
Стефани Дејвис Стефани Дејвис отиде за бутване во градот Ливерпул-20 7 2018-Види неодамнешна слика апсолутно бесплатно Стефани Дејвис, веста за скандали на познати личности, битки ...
Гал Гадот во ресторанот Палм во Беверли Хилс
Гал Gadot (Гал Gadot) Гал Gadot (Гал Gadot) ресторан палма во Беверли Хилс избегал од досаден папараци-20 7 2018-Види апсолутно слободен ...
Фатив

Јас сум Олга Spiridonovna Buzova работа во тим на сајт HienaLouca.com преведен од португалски значи "луди хиена". Не прашувај зошто тие избрале такво име, подобро се погледне преку нивната страница, можеби таму ќе го најдете одговорот. И јас немам никаква врска со познатата ѕвезда "Инстрограма" и учесникот на "Куќа 2". Па, и дека нема да ви биде здодевно да гледате на нашата страница, видете го фото галеријата со истата Олга Игоревна Бузоваја. Фото берза На истото место ќе најдете многу интересни факти.

поврзани написи

0 коментар

Оставете коментар

Вашата е-пошта нема да биде објавена. Обязательные поля помечены *