Ариана Гранде - таа БЕРЕМЕННА?!

Гласини за романот Ариана Гранде и Пит Дејвисон вети целиот свет. Медиумите ефективно ја загреваат атмосферата на романтиката, како од филмот, извештаи за бременоста на Ариана. Дали е вистина? Ако двојката очекува дете? Самата пејачка одговорила.

Аријана Гранде е оженет!

Двојката одлучи да не се кријат врската, тврдејќи дека животот е премногу краток за игри ... Подоцна, објави свршувачката - сега мистериозниот информатор предвидува дека Аријана е бремена. Мрежа експлодира да коментира!


Јас сум сериозен, ќе имате најубави деца во светот!

- напиша обожавател.

 


Да, се разбира, но ... малку подоцна!

- одговори Аријана Гранде.

Аријана подоцна најави дека за неколку години ќе биде навистина подготвена, сега сака да се фокусира на нешто друго.

 

(Вкупно прегледи: 367 Време, 6 посети на ден)

Споделете го со вашите пријатели. Шири ја љубовта

Интересна тема:

Џесика Weaver (Џесика Weaver) и нејзините 4.9 милиони претплатници (71 слика)
71 слика на Џесика Вивер од нејзиниот приватен инстанграм. Кој како Џесика Weaver (Џесика Weaver) никој не знае. Сето тоа ...
Рејчел Фентон на забавите на Маја Џем во Лондон
Рејчел Фентон на модната забава на Маја Јама во Лондон - 25-06-2018 Видете ги најновите фотографии на Рејчел Фентон, вести за скандали на познати личности, ...
Џенет Џејсон извршил живот во раните (депресија)
Џенет Џексон само треба да признае дека таа не се сретна со никого нормално во целиот свој живот. Таа тврди дека таа страда и се бори ...
Викторија Викторија и Џозефин Скинер, видени на геј парада во Њујорк
Викторија правда - американската филмска актерка, пејачка и модел полн со забава во геј парадата во Њујорк. Во друг дел од парадата, папараците отстрани задоволни ...
Оценка на најбогатите Полјаци: тие имаат на сметките на милијарди!
Полска, објави овогодинешниот рејтинг на 100 на најбогатите Полјаци. Оваа година, за прв пат, името Серин не се појави на врвот. По смртта ...
Познати личности

Јас сум Олга Spiridonovna Buzova работа во тим на сајт HienaLouca.com преведен од португалски значи "луди хиена". Не прашувај зошто тие избрале такво име, подобро се погледне преку нивната страница, можеби таму ќе го најдете одговорот. И јас немам никаква врска со познатата ѕвезда "Инстрограма" и учесникот на "Куќа 2". Па, и дека нема да ви биде здодевно да гледате на нашата страница, видете го фото галеријата со истата Олга Игоревна Бузоваја. Фото берза На истото место ќе најдете многу интересни факти.

поврзани написи

0 коментар

Оставете коментар

Вашата е-пошта нема да биде објавена. Обязательные поля помечены *