Ние ги трансформираме старите фармерки во модни шорцеви: 35 идеи

Ние ги трансформираме старите фармерки во модни шорцеви: 35 идеи

Купувањето за нас е речиси исто толку тешко како да најдеме совршени фармерки. Некои од нив не се доволно високи; други се премногу ниски. И зошто сето она што го видовме накратко го крадеше непристојно? Ние откривме дека е многу полесно да се земе работите во свои раце, бидејќи летото е премногу краток за да го отпад на пребарувањето убава short.Sdelay шорцеви на вашите соништа, можете да започнете со фармерки кои можете да го напуштите и дека ви се допаѓа. Можеби овие фармерки со силуета која никогаш не сте сакани (тоа е срам, како што би рекол големиот Марија condo, се што ви треба, треба да примамат од нив и донесе радост). Во секој случај, штом ќе ги најдете овие фармерки, можете да ги исечете во убави шорцеви. Еве неколку десетина примери на претворање на фармерки во шорцеви.

Ние ги трансформираме старите фармерки во модни шорцеви: 38 идеи

 

 

Трансформирање стари фармерки во модни шорцеви: 35 фото идеи

Ние ги трансформираме старите фармерки во модерни убави шорцеви: 35 идеи

 

 како да шие шорцевиправиме шорцеви  како да се подготви шорцеви

Мода шорцеви со преценети и недооценено врвотшорцеви

 

шорцеви со апликација убави женски шорцеви

 

Интересни дизајнирани идеи за обожавателите да направат сè со свои раце. Во делот "Дизајн" ќе најдете интересни примери на везани работи (да не се мешаат со мастурбација) и производство на облека и предмети за внатрешни работи. Голем број фотографии нема да ги остават најсложените читатели рамнодушни кон мастерски изработените работи на дизајнерите. Другите делови на нашата страница не се помалку интересни, особено во делот поврзан со папараци. Претплатете се и оставете коментари.

(Вкупно прегледи: 439 Време, 3 посети на ден)

Споделете го со вашите пријатели. Шири ја љубовта

Интересна тема:

Есен 2018: колекција на стилски женски алишта
Интересни и стилски облеки од модни дизајнери. Можеби ви се допаѓа. Интересна идеја за дизајн ...
Цвеќиња во кутии: идеи и варијации на композиции
Совети за садење цвеќе. Чекор 1: Подгответе ја почвата. Ставете го садот во кофа и додадете вода додека почвата не почувствува како влажен сунѓер. Се меша органското ѓубриво ...
Капи: 30 идеи за летна декорација
Пред неколку недели споменав дека ќе ви донесат нови омилени базени, и почнав со чоколадна торта. Денес зборуваме за овие влажни ...
Летна кујна: 25 идеи за уредување на веранда и двор
Драги читатели на hienalouca.com Кои се твоите мисли за руралните летни кујни? Мирза Горату Богдан од egratare.ro развива шармантни кулинарски зони наменети за привремена употреба ...
Романтични летни прекрасни фустани: 22 слика
Кога размислувате за романтичниот стил, еден дел од вашиот мозок не може да помогне, но да размислите за чипка и пастелни бои во летната сезона. Затоа што ...
Дизајн

Јас сум Олга Spiridonovna Buzova работа во тим на сајт HienaLouca.com преведен од португалски значи "луди хиена". Не прашувај зошто тие избрале такво име, подобро се погледне преку нивната страница, можеби таму ќе го најдете одговорот. И јас немам никаква врска со познатата ѕвезда "Инстрограма" и учесникот на "Куќа 2". Па, и дека нема да ви биде здодевно да гледате на нашата страница, видете го фото галеријата со истата Олга Игоревна Бузоваја. Фото берза На истото место ќе најдете многу интересни факти.

поврзани написи

0 коментар

Оставете коментар

Вашата е-пошта нема да биде објавена. Обязательные поля помечены *