Невообичаена стриптиза од балерината Мади Спаркл (видео)

Оваа балерина прави неверојатно нешто на пол! Меди Спаркл, носител на титулата Мис на пол танц Австралија 2014. Своите концерти на Меди Спарк докажуваат дека танцувањето на пол не е апсолутно никаква работа. Оваа жена е професионален стриптист и господар на сопствен бизнис!

Maddy Sparkl слика
Меди Спаркл

GIF имиџ од обуките

Мади Спаркл во шестата
Меди Спаркл во тренинг
Меди Спаркл
Професионална стриптиза од Мади Спаркл

Погледнете го видеото и бидете сигурни дека сè не е толку едноставно.

 

(Вкупно прегледи: 542 Време, 13 посети на ден)

Споделете го со вашите пријатели. Шири ја љубовта
Машко списание

Јас сум Олга Spiridonovna Buzova работа во тим на сајт HienaLouca.com преведен од португалски значи "луди хиена". Не прашувај зошто тие избрале такво име, подобро се погледне преку нивната страница, можеби таму ќе го најдете одговорот. И јас немам никаква врска со познатата ѕвезда "Инстрограма" и учесникот на "Куќа 2". Па, и дека нема да ви биде здодевно да гледате на нашата страница, видете го фото галеријата со истата Олга Игоревна Бузоваја. Фото берза На истото место ќе најдете многу интересни факти.

поврзани написи

1 коментар

Еден одговор на "Невообичаена стриптиз од балерина Меди Спаркл (видео)"

Оставете коментар

Вашата е-пошта нема да биде објавена. Обязательные поля помечены *